درباره آرمین افق

ما در حوزه خدمات آموزشی فعال بوده ایم و همواره مورد اقبال مشتریان خود قرار گرفته است و مشتریان ما نیک می دانند که در این حوزه بالاترین کیفیت را به مشتریان مان ارائه داده ایم. اکنون آرمین افق در نظر دارد با گشترش حوزه فعالیت های کاری خود وارد عرصه رقابت گسترده تری شده و این ممکن نیست مگر به لطف مشتریان عزیرمان که همواره مارا در رسیدن به پیشرفت هایمان یاری کرده اند.بر این اساس سعی داریم که تمام خدمات خود را بصورت آنلاین قرار دهیم.

کار در روسیه

شرایط کلی مهاجرت به روسیه از طریق کار را در این بخش از مقاله بررسی و تحلیل خواهیم کرد. از زمان آغاز تغییرات بزرگ در دهه 1990، جذابیت کار در روسیه محبوبیت بیشتری پیدا کرده است.طورکلی شهروندان و مهاجران شاغل در روسیه در پیشرفت اقتصادی بزرگ این کشور در دهه گذشته نقش داشته اند

تجارت با روسیه

مجموع صادرات کشور روسیه در سال ۲۰۱۷ ، ۳۴۱ میلیارد دلار بود که همین امر این کشور را به ۱۴ مین صادر کننده بزرگ جهان تبدیل کرد. در این بخش از سایت مجموع صادرات کشور روسیه در سال ۲۰۱۷ و نمودار کالاهای صادراتی روسیه  در خصوص هر کالا مشاهده کنید.

تحصیل در روسیه

روسیه کشوری فرهیخته است که بیش از نیمی از شهروندان آن دارای مدرک دانشگاهی هستند. روس­ها پیشینه آموزشی غنی دارند و دانشگاه‌های آنها شرایط تحصیلی و اقامتی راحتی برای دانشجویان فراهم می‌کنند و به دانشجویان در سازگاری با کشور روسیه کمک می‌کنند.

مهاجرت به روسیه

همانطور که در بالا نیز بدان اشاره شد کشور روسیه با جمعیت حدود 17 میلیون کیلومتر مربع بزرگترین کشور جهان است. به دلیل نزدیکی به قطب شمال و آب و هوای سردسیر، بخش های زیادی از مساحت این کشـــور خــالی از سکـنه مـــی بــاشـــد.