فرهنگ مردم روسیه

فرهنگ مردم روسیه

فرهنگ های روسیه را بهتر بشناسیم ! چرا که این فرهنگ ها ارزش بسیار زیادی را برای سرزمین مادری و خانواده قائل بوده است و با توجه به تاثیرات بسزایی که رژیم شوروی سابق بر فرهنگ و آداب و رسوم این کشور گذاشت ، یک نوع ترس و بی اعتمادی عمیقی نسبت به افرادی که خارج از چهارچوب خانواده باشند نیز وجود دارد که توجه داشته باشید که به خاطر اثر بالای کمونیسم بر روی مردم شما گردشگران تور روسیه قطعا شاهد ارزش نهادن به فامیل ‌های دورتر و دوستی ‌های نزدیک خواهید بود و در ضمن جالب است که بدانید بعد از مسیحیت ارتدکس روسی ، دین اسلام با 10 تا 15 درصد پیرو در میان عموم مردم بعنوان دومین دین رایج این کشور شناخته و پذیرفته شد ، در زمینه هنری که باید بگوییم باله ، هنر مهم و شناخته شده کشور روسیه بشمار می رود و کمپانی ‌های معروفی در زمینه باله‌ در شهر مسکو و سنت پترزبورگ فعالیت چشمگیری دارند و همچنین آهنگسازان نامداری همچون " چایکوفسکی " که جزو مشاهیر این سرزمین می باشد و موزه‌ های بزرگ و پرطرفداری از ایشان نیز صاحب شهرت و محبوبیت حیرت انگیزی نیز وجود دارد که جزو مناطق گردشگری روسیه نیز محسوب می گردد .

ادامه مطلب
تاریخچه زبان روسی

تاریخچه زبان روسی

زبان زنده ترین و پایدارترین و غنی ترین وسیله ارتباطی است که نسل گذشته و حال را به نسل آینده ملتها در یک دوره تاریخی کامل بطور زنده پیوند می دهد. این گفته اوشینسکی ارتباط بین زمان و نسلها را به اثبات می رساند زبان روسی یکی از رایج ترین زبانهای دنیاست. از نظر تعداد افرادی که به این زبان تکلم می کنند زبان روسی جای پنجم بعد از زبان چینی، انگلیسی، هندی و اسپانیولی را به خود اختصاص می دهد

ادامه مطلب
نکات مثبت ادامه تحصیل در رشته مدیریت

نکات مثبت ادامه تحصیل در رشته مدیریت

کسب‌وکارهای کوچک برای استفاده کردن از فرصت‌های منحصربه‌فرد مهارت‌ها، دانش، ایده‌های صاحبان مشاغل برای فروش محصولات و خدمات طراحی‌شده‌اند. آموزش و تجربه کاری از یک کارآفرین تا دیگری متفاوت است و کسب‌وکارهای متفاوت نیازمند مجموعه‌های متفاوتی از مهارت‌ها و تخصص‌ها برای رسیدن به موفقیت هستند. حال‌آنکه آموزش‌های رسمی برای کسب‌وکار برای شروع کسب‌وکار موفق موردنیاز نیست، تحصیل مدیریت کسب‌وکار برای کارآفرینان و افرادی که استخدام می‌کنند می‌تواند سودمند باشد.

ادامه مطلب
مزایا و معایب متخصص دهان و دندان‌ بودن چیست؟

مزایا و معایب متخصص دهان و دندان‌ بودن چیست؟

متخصص دهان و دندان نقش جدایی‌ناپذیری در مطب دندان‌پزشکی دارد و مسئولیت‌های شامل تمیز کردن دندان‌ها تا عکس‌برداری و کمک به آرام کردن بیماران را دارد. در این بخش از مقالات سایت آرمین افق به بخش‌های مثبت و منفی این حرفه می‌پردازیم:

ادامه مطلب
ترجمه مدارک

ترجمه مدارک

فرایند ترجمه مدارک و اسناد یکی از موارد حائز اهمیت جهت مهاجرت تحصیلی است که تأثیر زیادی بر روی اخذ پذیرش تحصیلی دارد. گروه مهاجرتی آرمین افق ایرانیان این مهم را به‌طور کامل به‌صورت رسمی و مورد تائید دانشگاه‌ها و سفارت‌ها انجام می‌دهد.

ادامه مطلب