5نكته كه بايد درمورد آداب معاشرت در روسیه بدانیم

5نكته كه بايد درمورد آداب معاشرت در روسیه بدانیم

آداب معاشرت در کشورهاي مختلف جهان متفاوت است، روسيه به عنوان بزرگترین کشوری که حدود يك هشتم 1/8 از كره ي زمین را در بر گرفته است، مطمئناً مجموعه قوانین آداب معاشرتي خاص خود را دارد. روسيه به دلیل وسعت زيادش توانايي به هم آميختن بعضي ارزشهای شرقی و غربی را در جامعه خود داشته است . و اين موضوع ممكن است باعث گيچ شدن گردشگران، مهاجران و يا بازدید کنندگان شود، زیرا در نگاه اول ممکن است این ارزش ها عجیب، بي د ليل، غیر ضروری یا بي ادبانه به نظر برسند، اما آنها جزئی از فرهنگ بسیار منحصر به فرد روسیه هستند و شما به بخوبی مي توانيد آنها را بشناسيد. در زير 5 مورد درباره ي آداب معاشرت در روسيه وجود دارد كه بايد بدانيد

ادامه مطلب
معرفی فرصت های تجاری روسیه برای ایران

معرفی فرصت های تجاری روسیه برای ایران

نخستین همایش هم افزایی مشترک علمی فرهنگی و معرفی فرصت های تجاری کشور روسیه در اصفهان برگزارشد.

ادامه مطلب
سه فرصت شغلی پاره وقت

سه فرصت شغلی پاره وقت

سه فرصت شغلی پاره وقت برای دانشجویان خارجی در روسیه زندگی در روسیه در مقایسه با سایر مقاصد محبوب در خصوص ادامه تحصیل در خارج از کشور ممکن است ارزانتر باشد، اما زندگی در اینجا هنوز هم ارزان نیست. اگر دانشجو هستید و می خواهید بدانید که در کنار تحصیل نیز چگونه می توان پول درآورد، ابتدا ممکن است اینگونه به نظر برسد که با ویزای دانشجویی هیچ گونه کاری نمی توان کرد. اما نومید نشوید.

ادامه مطلب
جاذبه های دیدنی مسکو

جاذبه های دیدنی مسکو

معرفی جاذبه های دیدنی مسکو

ادامه مطلب
گذری در روسیه

گذری در روسیه

مردادماه و اوایل شهریورماه گرم‌ترین فصول روسیه هستند. زمستان‌های روسیه طاقت فرسا و به شدت سرد است به طوری که در مسکو هوا به 50- یا 60- درجه سانتی‌گراد می‌رسد ولی باز هم در این فصل علاقه‌مندان به گردشگری برای لذت از برف و سرما دل را به دریا می‌زنند و در رستوران‌ها و کافی شاپ‌های مسکو و اطراف به تماشای بارش برف و لذت از میهمانی‌های روس‌ها می‌پردازند. فصل بهار خیلی انتخاب مناسبی برای سفر به روسیه نیست چرا که در این فصل برف‌ها شروع به آب شدن می‌کنند و مشکلات فراوانی برای رفت و آمد در خیابان‌ها ایجاد می‌کنند. هوای روسیه خشک است به همین دلیل حتی در مناطق شمالی نزدیک به سیبری در تابستان دمای هوا به 20 درجه سانتی‌گراد نیز می‌رسد. در مسکو و سنت پیترزبورگ دما در تابستان بین 20 تا 30 درجه سانتی گراد در تغییر است.

ادامه مطلب